Читання


 Що читають герої улюблених мультфільмів?


А ви ніколи не звертали уваги на те, що персонажі в наших старих улюблених мультфільмах люблять читати? І книги у них, до слова сказати, найрізноманітніші. А вибір тієї  чи іншої назви  залежить від ситуації, до якої потрапляють анімаційні персонажі.
  Ми вирішили нагадати вам про літературні вподобання мультяшних героїв.  «Ну, зачекай!». Пам'ятаєте Зайця, який як справжнісінький дачник читає в електричці журнал «Овочі»? А Вовка на пляжі, який зачитується захоплюючими казками, а потім і сам в них потрапляє?


«Кіт Леопольд». В одній із серій настирливі миші так дошкуляють добрякуЛеопольду, що він бере в лапи книгу «Боротьба з гризунами». А як на пляжі Леопольд насолоджується читанням книги Д. Дефо «Робінзон Крузо»!


«Вовка в тридев'ятому царстві». Цей герой - мабуть, чи не самий легко впізнаваний  образ з книгою. Пам'ятаєте, як він приходить до бібліотеки за книгою «Казки», але по ходу дії його вподобання міняються? Захоплююча книга «Зроби сам» стає його надійним помічником. Саме з її допомогою Вовка майструє нове корито для старої баби з казки про Золоту рибку.


«Троє з Простоквашино». Наш улюблений мультфільм починається з того, що Дядя Федір, привівши додому кота Матроскіна, гортає журнал «Мурзилка» в очікуванні приходу батьків.


«Чебурашка». Добрий крокодил Гена намагається визначити за допомогою тлумачного словника, хто такий Чебурашка.


 «Вовк і Теля». У цьому мультфільмі ми можемо бачити, як спочатку Теля, а потім і Вовк ридають над книгою «Му-му» І.С. Тургенєва.


  «Чортеня з пухнастим хвостом». Пес читає книгу «Виховання дитини». Звичайно, навряд чи вона йому допомогла впоратися з таким шибеником, як кошеня, якого він викрав з метою викупу.


«Капітошка»У цьому мультику вовченя мріє стати справжнім вовком і читає відповідну книгу.

Немає коментарів:

Дописати коментар